[fusion_builder_container hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” border_color=”” border_style=”solid” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” type=”legacy”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”true” border_sizes_top=”0″ border_sizes_bottom=”0″ border_sizes_left=”0″ border_sizes_right=”0″ first=”true”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” content_alignment_medium=”” content_alignment_small=”” content_alignment=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” font_size=”” fusion_font_family_text_font=”” fusion_font_variant_text_font=”” line_height=”” letter_spacing=”” text_color=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]

Müügitingimused

1.    Müügitingimuste kehtivus ja ulatus

1.1.    Käesolevad Müügitingimused kehtivad Blowbar’i veebikaubamaja klientide (edaspidi Ostja) ja Leis OÜ (edaspidi Blowbar) vahel kauba (edaspidi Toode/Tooted) ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

1.2.    Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Blowbar’i veebikaubamajast Toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3.    Blowbar jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades ning nimetatud muudatusi kajastatakse Blowbar’i veebilehel www.blowbar.ee. Kõik hinnad Blowbar’i veebikaubamajas sisaldavad käibemaksu 20%.

1.4.    Tingimuste aktsepteerimisega kinnitab Ostja, et ta on Müügitingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.

2.    Tellimuste vormistamine

2.1.    Blowbar’i veebileheküljelt on võimalik osta neid Tooteid, millel on nupp “LISA KORVI”. Sobiva Toote tellimiseks peab need lisama ostukorvi.

2.2.    Toote hind ja saadavus võivad jooksvalt ja etteteatamata muutuda.

2.3.    Ostjal on võimalik ostukorvi sisu vaadata vajutades veebilehekülje all paremal nurgas asuvale ikoonile “Ostukorv”.

2.3.1.    Ostukorvis olevat Toodete kogust saab muuta, vajutades ikoonidele “+” ja “-” vastavalt soovitud Toote koguse muutmise soovile.
2.3.2.    Tooteid saab ostukorvist eemaldada vajutades samal real asuvale “ristile”.

2.4.    Enne tellimuse vormistamist tuleb valida sobiv tarneviis.
2.4.1.   Kaubale on võimalik ise järele tulla Blowbar salongi aadressil C.R. Jakobsoni 13 või valida pakiautomaadi tarne. Tarnetingimused on leitavad siit

2.5.    Tellimuse vormistamiseks peab vajutama nupule “EDASI”, mis viib kassa lehele.
2.5.1.   Kassa lehel on kohustuslik sisestada oma kontaktandmed ja valida  sobiv makseviis.

2.6.    Tellimuse kinnitamiseks vajutage nuppu “KINNITA JA SAADA”.
2.6.1.   Seejärel vormistatakse ettemaksuarve, mis tuleb tasuda krediitkaardiga, pangaülekandega või kasutades pangalinki.
2.6.2.   Tellimuse kinnitus ehk ettemaksuarve saadetakse Ostja e-posti aadressile.
2.6.3.   Tellimuste ajalugu ja arveid on võimalik hallata ikooni alt “Minu konto”, kui konto on loodud.

2.7.    Tooted postitatakse Blowbar’i poolt peale arve tasumist.

3.    Müügilepingu jõustumine

3.1.    Ostja seob ennast tellimuse ja selle eest tasumisega pärast vajutamist nupule “KINNITA JA SAADA”.

3.2.    Müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva ettemaksu laekumist Leis OÜ arvelduskontole.

4.    Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

4.1.    Pärast müügilepingu jõustumist (Ostjapoolset ettemaksuarve tasumist) komplekteerib Blowbar tellimuse ning postitab selle vastavalt valitud tarneviisile.

4.2.    Tellimuse täitmise tähtaeg on kuni 3 päeva.

4.3.    Viivitusteta kohaletoimetamiseks peab Ostja hoolega üle kontrollima kohaletoimetamiseks sisestatud andmed.

4.4.    Ostja võib Toote lepingu tingimustele mittevastavuse korral:
4.4.1.    keelduda oma tellimusest või võlgnetava kohustuse täitmisest;
4.4.2.    nõuda kahju hüvitamist, hinnaalandust;
4.4.3.    nõuda Blowbar’i poolt rahaliste kohustusega täitmise viivitamise korral viivist.
4.4.4.    transpordi käigus vigastada saanud Tooted, kuid mitte tootepakendid, asendatakse Ostjale.
4.4.5.    Juhul, kui Toote asendamine peaks osutuma võimatuks, hüvitatakse Ostjale kauba maksumus.

4.5.    Blowbar ei vastuta Toodete kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui Tooted on postitatud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Blowbar ei saanud mõjutada või ette näha.

5.    Taganemisõigus

5.1.    Blowbar’i veebipoest ostetud Toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus. Juhul kui e-poest tellitud Toode Ostjale ei sobi, võib ta selle põhjendusi esitamata tagastada.
5.1.1.    Taganemistähtaeg lõppeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Ostja või Ostja nimetatud kolmas isik, kes ei ole vedaja, on saanud Tooted füüsiliselt enda valdusesse.

5.2.    Taganemisõigus puudub juhul, kui Ostjale on tarnitud suletud pakendis Tooted, mis on pärast kohaletoimetamist avatud või kasutatud.

5.3.    Kauba tagastamisel tagastab Blowbar Ostjale tagastatava Toote maksumuse viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Toode on tagastatud.

5.3.1.    Kauba tagastamise kulud kannab ostja.

5.4.    Tähtajast on kinni peetud, kui Ostja tagastab Toote enne 14-päevase tähtaja lõppu.

5.5.    Blowbar’il on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni Blowbar on tagastatava Toote tagasi saanud.

5.6.    Kui selgub, et Ostja ei ole saanud tellitud Toodet, Toode ei vasta e-poes olevale kirjeldusele või Tootel ilmneb viga, siis ei pea Ostja tegema taganemisavaldust 14 päeva jooksul, vaid võib kasutada seadusest tulenevat pretensiooni esitamise õigust.

6.    Vääramatu jõud

6.1.    Blowbar ei vastuta tekkinud kahju või Toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või Toote kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Blowbar ei saanud mõjutada või ette näha.

7.    Isikuandmete kaitse ja turvalisus

7.1.    Isikukaitse tingimustega saab lähemalt tutvuda siin.

8.    Andmete töötlemine ja turvalisus

8.1.    Kõik Blowbar’i e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud Ostja/Kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Välja arvatud juhtudel, kui kuller vajab kauba kohaletoimetamiseks Ostja/Kliendi nime, telefoninumbrit ning kohaletoimetamise aadressi või muudel seadusega ettenähtud juhtudel.

9.    Muud tingimused

9.1.    Tootepildid on illustratiivse tähendusega.

9.2.    Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Antud juhul jätab blowbar endale õiguse loobuda müügist ning tagastada Ostjale raha tema arvelduskontole mõistlikult vajaliku aja jooksul.

9.3.    Toodete infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Ostja viimast külastamist uuenenud.

Käesolevad müügitingimused kehtivad alates 01.01.2020.

Leis OÜ kontakt:

C.R. Jakobsoni 13, 10128 Tallinn

info@blowbar.ee

tel. +372 5590 1077

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]