BALMAIN HAIR blondide juuste hoolduskomplekt / Blonde Gift Set

109,95 

Kevad/suve 2022 a. piiratud väljaandes komplekt blondidele juustele ühendab Balmain Hair Illuminating sarja šampoonid ja maskid koos Ash Toner´ga kõik-ühes komplektiks, et saavutada juuste jaoks luksuslik hooldus, värvide värskendamine ja terved ning kaunid juuksed.
Suvine juustehoolduse komplekt mõeldud eelkõige blondidele juuste hooldamiseks. Komplektis olevad tooted on hoolikalt valitud, et taaselustada, säilitada ja täiendada juuste blonde ja tuhkjaid toone, alustades meie helendavast maskist ja šampoonist ning lõpetades tuhkjat ASH-tooni andva toonikuga, pakkudes juustele niisutust, tugevust ja sära. Võtab juustes ära kollakaid ja tuhme toone.

Hoolitsuskomplekt blondidele juustele sisaldab tooteid väärtuses:
– Illuminating White Pearl Shampoo 300ml – eraldi ostes 34,95€
– Illuminating Mask 200ml – eraldi ostes 49,95€
– Ash Toner 200ml – eraldi ostes 34,95€

Kasutamine: Kasutage Illuminating sarja lillat tooni šampooni juuste õrnaks puhastamiseks ja maski nende sügavaks toitmiseks, korrigeerides samal ajal juuksevärvi. Kasutage Ash Toner´t rätikukuivadele juustele ja pihustage 30 cm. kauguselt täiusliku katvuse saavutamiseks. Liigne kasutamine ei ole soovitatav, kuna see mõjutab juuksevärvi püsivalt. Kasutage alati koos tavalise hooldussarjaga, näiteks Couleurs Couture Care šampooni ja palsamiga.

17 in stock