BALMAIN HAIR juhtmevaba sirgendaja korallpunane / Cordless Straightener Red & Black

299,95 

Kas oled leidnud end mõnikord olukorrast, kus elektri kasutamine ei tule kõne allagi? Või oled ise reisil ning soovid end värskendada kergete lokkidega või hoopis sirgete juustega? Balmain Hair Couture on töötanud välja ideaalse abivahendi neile, kelle töö viib neid kohtadesse, kus võimalused on piiratud. Tänapäeval on kõik võimalik!
Balmain Hair Couture’i meeskond töötab kogu aeg selle nimel, et juuksurite ja tavakasutajate elu lihtsamaks muuta. Uus juhtmevaba sirgendaja on spetsiaalselt loodud reisimiseks ja backstage’i tööks. Juhtmevaba sirgendaja ei asenda päris professionaalset sirgendajat, kuid on ideaalne tööriist kiireks vaevatuks sirgendamiseks ning lihtsateks lokkideks ja laineteks.
Saavuta maksimaalne lõpptulemus professionaalse juhmevaba titaaniumist sirgendajaga, kahjustamata oma juukseid. See täiuslik, kerge ja käepärane tööriist võimaldab kasutades vabalt oma loovust jõuda mistahes soovitud lõpptulemuseni. Soovid sa siis täiuslikult siledaid juukseid, kauneid lokke või veetlevaid laineid. Pärast laadimist saab sirgendajat kasutada ca 30 minutit.
Juhtmevaba sirgendaja võimaldab töötada kiirelt, kuna täiustatud titaaniumist ujuvplaaditehnoloogia tagab ühtlase soojusjaotuse kogu plaadi ulatuses, tänu millele saab sirgendajaga teha väga stiilseid soenguid, säilitades seejuures juuste siidisuse, läikivuse ning terve väljanägemise.
Täiustatud kütteelement säilitab juustele ohutu ja stabiilse kuumuse töötledes juukseid juurtest otsteni. Negatiivsetel ioonidel põhinev tehnoloogia parandab juuksestruktuuri, sulgedes juuste välimist (kutiikul) kihti, mille läbi juuksed ei kahjustu. Tänu sirgendaja titaaniumist plaatidele, mis tagavad 24% parema soojusjuhtivuse ja elegantselt ümarale disainile, libisevad juuksed erilise kergusega läbi plaatide, luues seeläbi ainulaadse läikiva, püsiva ja sileda lõppviimistluse. Tulemuseks kaunis viimistlus ja juuste terve väljanägemine vaid üheainsa tõmbega.
– Kerge, ergonoomiline ja mugav kaasas kanda
– Juhtmevaba
– 3 temperatuuri seadistust (alates 160°C kuni 200°C)
– Titaaniumist hõljuvate plaatite tehnoloogia
– Kõrgtehnoloogiline kütteelement
– Negatiivsetel ioonidel põhinev tehnoloogia
– Pärast laadimist saab kasutada ca 30min
– Komplekti kuulub: juhtmevaba sirgendaja, kuumakindel metallist kott, laadija

3 in stock