BALMAIN HAIR juhtmevaba titanium sirgendaja valge kuld / Titanium Cordless Straightener Gold & White

349,95 

Kas oled leidnud end mõnikord olukorrast, kus elektri kasutamine ei tule kõne allagi? Või oled ise reisil ning soovid end värskendada kergete lokkidega või hoopis sirgete juustega? Balmain Hair Couture on töötanud välja ideaalse abivahendi neile, kelle töö viib neid kohtadesse, kus võimalused on piiratud. Tänapäeval on kõik võimalik!
Selle hooaja piiratud väljalaskega juhtmevaba sirgendaja on inspireeritud Balmain tunnusvärvidest: kuldne ja valge. Nende värvide kombinatsioon esindab Balmain klassikalisi moesiluette viimastel aastakümnetel. Balmain Hair Couture’i meeskond töötab kogu aeg selle nimel, et juuksurite ja tavakasutajate elu lihtsamaks muuta. Uus juhtmevaba sirgendaja on spetsiaalselt loodud reisimiseks ja backstage’i tööks.
Juhtmevaba sirgendaja ei asenda päris professionaalset sirgendajat, kuid on suureks abiks moeetendustel, reisimiseks ja lavataguseks tööks ning ideaalne tööriist kiireks vaevatuks sirgendamiseks ning lihtsateks lokkideks ja laineteks. Täiustatud titaanist hõljuvate plaatide tehnoloogia tagab siidise, läikiva ja tervisliku viimistlusega tulemuse.
Täiustatud kütteelement säilitab juustele ohutu ja stabiilse kuumuse töödeldes juukseid juurtest otsteni. Negatiivsetel ioonidel põhinev tehnoloogia parandab juuksestruktuuri, sulgedes juuste välimist (kutiikul) kihti, mille läbi juuksed ei kahjustu. Tänu sirgendaja titaaniumist plaatidele, mis tagavad 24% parema soojusjuhtivuse ja elegantselt ümarale disainile, libisevad juuksed erilise kergusega läbi plaatide, luues seeläbi ainulaadse läikiva, püsiva ja sileda lõppviimistluse. Tulemuseks kaunis viimistlus ja juuste terve väljanägemine vaid üheainsa tõmbega.
Juhtmevaba sirgendajaga on kaasas ka moodne sessiooni kott, mis on kaunistatud kuldse logoga ja mille sisepind on kaetud kuumakaitsega, kus tööriista pärast kasutamist turvaliselt hoida.
– Soojendab kuni 200° C/ 392 F.
– Lülitub automaatselt välja 30 minuti pärast
– Kaasaskantav laadija koos ELi, Ühendkuningriigi ja USA pistikuga
– Täiustatud titaaniumist ujuvplaatide tehnoloogia siidiseks, läikivaks ja tervislikuks viimistluseks

12 in stock

SKU: LE TL ST C UNI FW21 WG Categories: , , , , , ,