BALMAIN HAIR juukseid sügavuti niisutav ja taastav mask / Moisturizing Repair Mask 200ml

49,95 

Mask kuulub sügavuti niisutava tootesarja valikusse, mille tooted on välja töötatud normaalsetele ja värvitud juustele. Sari on rikastatud puhta orgaanilise argaaniaõliga, mis taastab ja kaitseb juukseid, andes neile naturaalse sära ja elastsuse. Niisutava sarja hooldusvahendid on rikastatud parimate koostisosadega saavutamaks juustele optimaalne tulemus. UV- kaitse lisab juustele kaitset UV- kiirguse vastu, laskmata juuste värvusel tuhmuda. Värvitud juustele annab see kauapüsiva värske tulemuse ja briljantse sära. Provitamiin B5 aitab parandada niiskuse säilivust, juuste elastsust ja paindlikkust. See rahustab ühtlasi ärritunud ja õrna peanahka, muutes juukseid pehmemaks ja lisades rikkalikku sära. Toimeaine ergutab juukseid veel ekstra B-vitamiiniga, muutes juukseid tihedamaks ja stimuleerides juuste kasvu.
Juustele intensiivset hooldust pakkuv mask orgaanilise argaaniaõliga. Taastab kahjustunud, sagedasest keemilisest töötlemisest nõrgestatud juukseid. Muudab juuksed pehmeks, läikivaks ja kergesti käsitletavaks. Mask on rikastatud Balmain Hair signatuurlõhnaga ja jätab juustele kohese salongihoolduse järgse tunde. Parima tulemuse saavutamiseks kasuta maski koos Moisturizing Shampoo niisutava šampooni ja Moisturizing Conditioner niisutava palsamiga.
Sarja tooted on parabeenide vabad.

Kasutamine: Kanda rätikukuivadele juustele, masseerida õrnalt ja lasta mõjuda 5-10 minutit ning loputada seejärel hoolikalt. Parima tulemuse saavutamiseks kasuta kord nädalas.

Kogus: 200ml

285 in stock