BALMAIN HAIR juukseklamber / Barrette Pour Cheveux L SS22

77,95 

2022 a. kevad/suve piiratud väljaanded tähistavad mitmekesisust ja kaasatust, kasutades kõikide nahatoonide ja jumede alasti toone ning neile lisatud neoondetaile, jäädes samas klassikaliseks Balmain Hair’iks. Kollektsioon on täielikult käsitsi valmistatud traditsioonilistes tehnikates. Igal selle kollektsiooni esemel on iseloomulikud kuldsed detailid. Seda naasvat disainielementi võib leida kõigist Balmain kollektsioonidest.
Balmain Hair juuste aksessuaar täiendab laia valikut stiile ja on lihtne viis oma välimust luksuslikumaks muuta. Loo sellega pooleldi kinnitatud – pooleldi lahtine soeng või madal hobusesaba ning kasuta seda ka lihtsalt kaunistusena.
Luksuslik, käsitsi valmistatud juukseklamber Barrette’i kaunistab 18K kullaga kaetud B-täht ja peen neoonkollane aktsent aksessuaari külgedel, annab peene ja efektse välimuse.
Äärmiselt tugev, kuid painduv materjal on hüpoallergeenne ning õrn juustele ja peanahale.
Juukseaksessuaari all on kõrgekvaliteetne ehtne prantsuse juukseklamber, mis tagab täiusliku haarde juustega, ning seda saab kanda salkude kinnitamiseks, hobusesaba kaunistamiseks või soengu täiustamiseks.
– Kõrge kvaliteediga käsitsi valmistatud juukseklamber
– Vastupidav
– Kaunistatud 14K kuldse Balmain Hair “B” logoga
– Sobib ideaalselt igale juuksetüübile

9 in stock