BALMAIN HAIR juukseid sügavuti niisutav eliksiir argaaniaõliga / Argan Moisturizing Elixir 100ml

44,95 

KLIENTIDE LEMMIK, enimmüüdud toode.

Taastava toimega seerum orgaanilise argaaniaõliga lisab juustele sügavat niisutust, pehmust, siledust ja elujõudu, sealjuures jätmata juustesse jääke. Siidiproteiin ja argaaniaõli eliksiir säilitavad optimaalse niiskustaseme juustes, parandades ning kaitstes kahjustunud, kuivi ja nõrku juukseid kahjulike keskkonna mõjude eest. Argaania eliksiir annab juustele teemantläike, niisutab juukseid sügavuti, toidab, kaitseb ja taaselustab kahjustatud juukseid.

Argaania eliksiir erineb õlist oma unikaalse koostise tõttu. Balmain Hair argaania eliksiir on toodetud vee baasil, mitte õli baasil, see on väga suur erinevus. Balmain Hair Argan Elixir molekul on oluliselt väiksem, kui tavalisel argaania õlil, seetõttu Argan Moisturizing Elixir imendub oluliselt kiiremini ja sügavamale juukse kiududesse.

Vee baasil valmistatud toode ei jäta erinevalt õlist juukseid raskeks ega tolmule vastuvõtlikuks, kuna eliksiiris olev vesi aurustub juustest mõne minutiga, jättes juustesse vajalikud toitained ja niisutavad komponendid.

Kasutamine: Pärast juuste pesu kanda paar tilka eliksiiri peopesale ja kanda ühtlaselt niisketele või kuivadele juusteotstele. Liikudes juuste otstest üles, kuni kõrvade piirini.

Ära loputada.

Kätele jäänud eliksiir masseerida käenahka, eriti hästi toimib küünenahkade niisutajana!

Kogus: 100ml

474 in stock