BALMAIN HAIR palsam värvitud juustele / Couleurs Couture Conditioner 300ml

42,95 

Unikaalse Couleurs Couture sarja hoolduskollektsiooni šampoon ja palsam on spetsiaalselt välja töötatud värvitud, ületöödeldud ning kahjustatud juuste hooldamiseks. Couleurs Couture šampoon ja palsam omavahelises koostöös soodustavad värvi pikaealisust, parandavad, tugevdavad ning elustavad juukseid seestpoolt. Täiustatud sügavuti niisutav koostis muudab juuksed siledaks ning teeb juuste kammimise lihtsamaks, vältides samal ajal juuste katkemist. Parandab ja tugevdab juukseid, aitab saavutada läikivad ning pehmed juuksed.
Intensiivne, sügavuti niisutav palsam on mõeldud eelkõige värvitud, kahjustatud ning ületöödeldud juustele. Palsam toidab, puhastab ja tugevdab juukseid seestpoolt.
Tootesse on hoolikalt valitud põhikomponendid: argaaniaeliksiir, siidi- ja kašmiiriproteiin, mis on täiustatud quinoa seemne- ja kookosõliga. Ainulaadne ning rikastatud kombinatsioon parimatest koostisosadest tugevdab ning niisutab juukseid sügavalt seespoolt, andes juustele enneolematu pehmuse ning muutes need kergesti kammitavaks, vältides juuste katkemist. UV-fltrid kaitsevad juukseid vabade radikaalide eest, et pikendada juuksevärvi kestvust.
Madal pH-tase ja kõrgeima kvaliteediga koostisosad lisaks parandavad, tugevdavad, niisutavad ja kaitsevad juuste värvi tuhmumise eest. Täiustatud retsept on rikastatud kõrgeima kvaliteedi koostisosadega ning erilise Balmain Hair signatuurlõnaga.

Kasutamine: Kanda niisketele juustele, masseerida ja levitada toodet õrnalt 3min. kogu juuste pikkuses ja loputada hoolikalt. Loputada juukseid jaheda veega – lähtuvalt jaheda vee pH-tasemest, talletuvad palsami kasulikud komponendid juustesse ning annavad neile kauni sära.

Kogus: 300ml

Vaata lisaks: Balmain Hair Couleurs Couture Shampoo

675 in stock