BALMAIN HAIR professionaalne infrapuna föön / Professional Blowdryer Infrared Black & Gold

269,95 

Täielikult uuenenud Balmain Hair föön, mille uuel ja töökindlal tehnoloogial põhinev DC-mootor koos AC-otsikuga tagab väga tugeva õhuvoo, kiirendades oluliselt juuste kuivatamiseks kuluvat aega.
Uuenenud välisdisainis on kasutatud ergonoomilist, käes mugavalt hoidvat mittelibisevat materjali. See kõik on kombineeritud omavahel Balmain Hair luksuslike põhivärvidega, milleks on läikiv ja matt must kuldsete elementidega.

Infrapuna valgus aitab ühtlasi parandada nahaalust vereringet ja seeläbi vähendab juuste väljalangemist.
Built-in Ionic tehnoloogial põhinev generaator toodab fööni töötamise ajal miljoneid negatiivse laenguga ioone. Uus tehnoloogia tagab juuste kuivatamise käigus kutiikuli kiirema sulgumise, säilitades juustes sees olevat niiskust, samal ajal vältides pusade tekkimist ja tagades soengu särava ning sileda lõpptulemuse.
2 kiiruse ja 3 täpse kuumuse seadistusega (sealhulgas cool shoti funktsioon) varustatud föön aitab vältida kuumakahjustusi, et kaitsta juuste loomulikku sära.

– Infrapuna valgus
– Täielikult uuenenud disain
– 2100-2500W DC-mootor + AC otsik
– Täielikult uuendatud Built-in Ionic-tehnoloogia
– 2 kiirust, 3 temperatuuri, kiire jahutusfunktsioon
– Väiksem müratase
– Kaal 447g
– Pöörleva otsaga kaabli pikkus 3

Kasutamine: Pihustage juustele Thermal protection kuumakaitse spreid. Seejärel paigaldage otsik föönile. Valige soovitud temperatuur ja kiirus. Hoidge föön peanahast sellisel kaugusel, et tunnete soojust penahal, mitte kuumust!

28 in stock

SKU: TL BD B EU Categories: , , ,