BALMAIN HAIR professionaalne sirgendaja titanium plaadid / Professional Straightener Titanium Floating Plates

269,95 

Professionaalseks kasutuseks väljatöötatud sirgendaja, mille uuenenud välisdisain ja tehnoloogiliselt täiustatud tööosad muudavad sirgendajaga töötamise mugavaks ning oluliselt kiiremaks.
Uuenenud välisdisainis on kasutatud ergonoomilist, käes mugavalt hoidvat materjali. See kõik on kombineeritud omavahel Balmain Hair luksuslike põhivärvidega, milleks on läikiv ja matt must kuldsete elementidega.
Looge Balmain Hair Professional titaansirgendajaga kauneid ideaalselt sirgeid juukseid või lopsakaid lokke. Titaanist ujuvplaadid soojenevad kiiresti ja juhivad soojust ühtlaselt kogu plaatide ulatuses. Lisaks hoiavad titaanplaadid juukseid niisutatuna, mille tulemusel on need kahuvabad, läikivad, pehmed ja terved. Tööplaatide sile töötlus tagab, et soengu tegemisel ei rebita juukseid ning sirgendaja libiseb ühtlaselt kogu tööpinna ulatuses. Temperatuuriregulaatoriga sirgendaja tagab soovitud tulemuse jaoks täpselt õige temperatuuri. Sirgendaja kuumeneb temperatuurini kuni 210℃. Vaikimisi on seadistatud 180℃. kraadi, mis on ideaalseim temperatuur soengu tegemiseks ilma juukseid kahjustamata.
– Titaanist valmistatud ujuvplaadid 100 x 25 x 6,5mm
– Kiire kuumenemine, max 30sek
– Puutetundlik LED display sobiva temperatuuri valimiseks
– Automaatne temperatuuriseadistus 180 kraadile
– Maksimum temperatuur 210 kraadi
– Automaatne ASO väjalülitamise süsteem
– Unikaalne 2-aastane garantii elektriosadele

SISALDAB: Professionaalne sirgendaja, klambrid, termomatt ja nahast kott

NB! Ärge kasutage Titanium Floating plaatidel abrasiivseid puhastusvahendeid ega materjale, kuna need kriimustavad ja kahjustavad küttepinda ning tühistavad garantii.

19 in stock

SKU: TL ST EU Categories: , , ,