BALMAIN HAIR nahast kosmeetikakott reisile valge / Styling Line Cosmetic Bag White

57,95 

Stiilselt reisimine jõudis just uuele tasemele!
Ärge jääge lootma enam hotellides pakutavatele juuksehoolduse toodetele – nüüd saate ise kaasa võtta ideaalse, just teile sobiva kombinatsiooni reisisuuruses läike- ja soolasprei ning argaania eliksiiri. Teie juuksed ei pea reisil olles puudust tundma kvaliteetsete toodete hellitavast hoolitsusest!

Kosmeetikakott sisaldab:
Läikesprei / Silk Perfume, 50 ml
– Tekstuuri andev soolasprei / Texturizing Salt Spray, 50 ml
Argaaniaõli eliksiir / Argan Elixir, 20 ml

Läikesprei / Silk Perfume, 50ml
Läikesprei soengu viimistlemiseks. Sisaldab toitvat argaaniaõli. Harutab lahti pusad ning parandab kahjustatud juuksed, tagades kauakestva läike ja kaitse välismõjude eest. Siidiproteiin ja argaaniaõli säilitavad optimaalse niiskustaseme juustes, parandavad ning kaitsevad kahjustunud, kuivi ja nõrkasid juukseid kahjulike keskkonnamõjude eest. Teeb juuksed läikivaks ja säravaks. Balmain Hair signatuurlõhnaga.

Tekstuuri andev soolasprei / Texturizing Salt Spray, 50ml
Volüümi andev soolasprei, mis defineerib, lisab tekstuuri ning kohevust. Niiskuskaitsega. Võimaldab luua kauneid ning vastupidavaid rannalokke. Siidiproteiin ja argaaniaõli säilitavad optimaalse niiskustaseme juustes, parandavad ning kaitsevad kahjustunud, kuivi ja nõrkasid juukseid kahjulike keskkonnamõjude eest. Balmain Hair signatuurlõhnaga.

Argaaniaõli eliksiir / Argan Elixir, 20ml
Argaaniaõli eliksiir on teisisõnu unikaalne niisutav seerum juustele. Toode on vee baasil ning ei jäta juustesse õlile iseloomulike jääke. Taastava toimega seerum orgaanilise argaaniaõliga lisab juustele pehmust, siledust ja elujõudu. Siidiproteiin ja argaaniaõli säilitavad optimaalse niiskustaseme juustes, parandavad ja kaitsevad kahjustunud, kuivi ning nõrkasid juukseid kahjuliku keskkonnamõju eest. Annab juustele teemantläike, niisutab ja silub kahjustatud juukseid. Balmain Hair signatuurlõhnaga.

81 in stock

SKU: ST COSMETIC STYLING BAG Categories: , , , , ,