Hair Deluxe ilusalong

Hair Deluxe | Blow Bar ilusalong

Unikaalne ja hubane butiikstiilis värvi- ja juuksurisalong, mis pakub võimalust nautida hoolikalt valitud à la carte juuksuriteenuseid. Meie kirg on pakkuda parimat juuksuriteenust, mis teeb igaühe nii seest kui väljast ilusaks.

Hair Deluxe asub uues hoones otse Hilton Hotelli kõrval. Salongi interjöör ühendab põhjamaise Skandinaavia stiili ja Eesti disaini, luues meeldiva ja luksusliku õhkkonna

01

Balmain Hair Couture

Esindame Balmain Hair, tunnustatud ja auhinnatud kaubamärki ilumaailmas, mille tooted pakuvad imelise lõhna ja kõrgekvaliteediliste koostisosadega Sinu juustele parimat võimalikku hooldust ja sära.

02

Meie väärtused

  • K v a l i t e e t: Pühendume kõrgeima kvaliteediga teenuste ja toodete pakkumisele, et tagada klientide rahulolu ja juuste tervis.
  • P r o f e s s i o n a a l s u s: Meie meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kes pidevalt täiustavad oma oskusi ja teadmisi.
  • I n d i v i d u a a l n e   l ä h e n e m i n e: Iga inimene on unikaalne ja me väärtustame isikupärast lähenemist, et täita igaühe individuaalseid vajadusi ja soove.
  • L u k s u s: Pakume luksuslikku kogemust, kus iga detail on hoolikalt läbimõeldud, et tunneksid end erilisena ja hellitatuna.
  • T e r v i s   j a   h o o l d u s: Rõhutame juuste tervist ja kasutame ainult parimaid tooteid, mis on juuksesõbralikud ja toetavad juuste loomulikku ilu.
  • K l i e n d i k e s k s u s: Meie eesmärk on ületada ootusi ja pakkuda meeldejäävat ja rahuldustpakkuvat kogemust iga külastuse ajal.
  • I n n o v a t s i o o n: Oleme avatud uutele trendidele ja tehnikatele, et pakkuda kaasaegseid ja innovaatilisi lahendusi iluvaldkonnast.

03

Meie eesmärk

Pakkuda tipptasemel teenuseid ja tooteid, mis rõhutavad naiste ja meeste loomulikku ilu, tagades samal ajal juuste tervise ja heaolu.

Luua iga külastuse käigus unustamatu kogemus, mis ühendab professionaalsuse, luksuse ja individuaalse lähenemise, et iga inimene tunneks end erilisena ja rahulolevana.

Teenused

Juukselõikused ja soengud

Juuksevärv ja hooldused

Eksklusiivsed pikendused

Asume aadressil: C.R. Jakobsoni 13, Tallinn

Asume aadressil C.R. Jakobsoni 13

Avasta

Meie tiim

Balmain Hair

Teenused