BALMAIN HAIR juhtmevaba titaaniumist sirgendaja must / Cordless Titanium Straightener Black

299,95 

Balmain Hair Couture’i meeskond töötab koguaeg selle nimel, et nii jumestajate, tavakasutajate kui ka juuksurite elu lihtsamaks muuta. Uus juhtmevaba sirgendaja on spetsiaalselt loodud reisimiseks ja backstage’i tööks. Kas oled leidnud end mõnikord olukorrast, kus elektri kasutamine ei tule kõne allagi? Või oled ise reisil ning soovid end värskendada kergete lokkidega või hoopis sirgete juustega? Balmain Hair Couture on töötanud välja ideaalse abivahendi neile, kelle töö viib neid kohtadesse, kus võimalused on piiratud.
Tänapäeval on kõik võimalik!
Täiustatud kütteelement säilitab juustele ohutu ja stabiilse kuumuse töödeldes juukseid juurtest otsteni. Negatiivsetel ioonidel põhinev tehnoloogia parandab juuksestruktuuri, sulgedes juuste välimise (kutiikul) kihi, mille läbi juuksed ei kahjustu. Tänu sirgendaja titaaniumist plaatidele, mis tagavad 24% parema soojusjuhtivuse ja elegantselt ümarale disainile, libisevad juuksed erilise kergusega läbi plaatide, luues seeläbi ainulaadse läikiva, püsiva ja sileda lõppviimistluse. Tulemuseks kaunilt viimistletud ja terve väljanägemisega juuksed vaid üheainsa tõmbega.
Komplekti kuulub: juhtmevaba sirgendaja, kuumakindel naturaalsest nahast kott, laadija.
– Kerge, ergonoomiline ja mugav kaasas kanda
– Juhtmevaba
– 3 temperatuuri seadistust (alates 160°C kuni 200°C)
– Titaaniumist hõljuvate plaatite tehnoloogia, mis ei kooluta kuumenemisel plaatide tööpinda. See võimaldab juuste ühtlase haaratavuse ning tagab maksimaalselt efektiivse tulemuse
– Kõrgtehnoloogiline kütteelement
– Negatiivsetel ioonidel põhinev tehnoloogia
– Pärast laadimist saab kasutada 40 min.
– Negatiivse laenguga ioonid

✔️ VAATA Vicoria Beckham hinnangut! https://www.facebook.com/watch/?v=2042985612663125

Saadaval ka juhtmega professionaalne sirgendaja: Balmain Hair Titanium Straightener

17 in stock

SKU: TL ST C UNI Categories: , , , ,