BALMAIN HAIR valgest lakk-nahast kosmeetikakott / Cosmetic Bag White Patent

57,95 

Balmain Hair limiteeritud kollektsiooni kosmeetikakott on saanud inspiratsiooni moelavadelt ja on loodud sobima kokku moemaja viimase kollektsiooni loominguga. Kott on täidetud Balmain Hair minitoodetega.

Balmain Hair valgest lakk-nahast kosmeetikakott sisaldab:
– Kvaliteetne valgest lakknahast kosmeetikakott
– Niisutav šampoon / Moisturizing Shampoo, 50ml
– Niisutav palsam / Moisturizing Conditioner, 50ml
– Käsitsi valmistatud taskukamm Balmain kuldse (14 karaati) logoga

Niisutav šampoon / Moisturizing Shampoo, 50ml
Šampoon kahjustatud ja/või värvitud juustele. Niisutav šampoon toidab juukseid sügavuti. Selle koostis on rikastatud puhta orgaanilise argaaniaõliga. Sobib keemiliselt töödeldud ja/või värvitud juustele. Muudab juuksed tugevaks, säravaks ja kergesti käsitletavaks. Toidab, taastab ja annab juustele loomulikku sära ja elastsust. Siidiproteiin ja argaaniaõli säilitavad optimaalse niiskustaseme juustes, parandavad ja kaitsevad kahjustunud, kuivi ja nõrkasid juukseid kahjuliku keskkonnamõju eest. Balmain Hair signatuurlõhnaga. Parabeenivaba.

Niisutav palsam / Moisturizing Conditioner, 50ml
Palsam kahjustatud ja/või värvitud juustele. Juukseid taastav ja rikkalikult toitev palsam on rikastatud puhta orgaanilise argaaniaõliga. Parandab, tugevdab ja kaitseb. Teeb juuksed kergemini käsitletavaks ja lisab sära. Siidiproteiin ja argaaniaõli säilitavad optimaalse niiskustaseme juustes, parandavad ja kaitsevad kahjustunud, kuivi ja nõrkasid juukseid kahjuliku keskkonnamõju eest. Balmain Hair signatuurlõhnaga. Parabeenivaba.

2 in stock