5 nippi, kuidas hoolitseda enda juuste eest kevadel!

Kauaoodatud kevad on viimaks ometi käes, seega on õige aeg paksude riidekihtide alt välja pugeda. Juuste sära hoidmine ja nende eest hoolitsemine on kevadisel perioodil tegelikult väga lihtne, kui jälgida mõnda lihtsat näpunäidet. Oleme välja toonud need 5 lihtsat nippi, mida jälgida oma juukseid igapäevaselt hooldades jälgida.

  1. Võta vabamalt ning unusta kuumtöötlemine

Kevadel ning suvel anna juustele vabadust föönitamisest ja lokkide tegemisest ning tee lihtsaid soenguid. Parim asi soojemate ilmade juures ongi võimalus neid juukseid loomulikult hoida ja lisada kaunistuseks juukseehteid. Isegi sasitud juuksed näevad šikid välja kui juuksed on säravad ja eluterved. Kui soovid saavutada kohevaid rannalokke juukseid kuumutamata, siis volüümi andev niiskuskaitsega soolasprei defineerib ning lisab juustele tekstuuri.

Soovitame kasutada Balmaini tekstuuri andvat soolaspreid.

  1. Võta kuumust madalamaks

Juukseid föönitades soovitame kindlasti kasutada ka otsikut ning kuumakaitsevahendeid.

Soovitame föönitada juukseid oma käe peal ja kui käe jaoks on liiga kuum, siis see kõrvetab ka juuksed ära.

Soovitame Balmain Thermal Protection Spray 200 ml kuumakaitsevahendit

  1. Kasuta päikesekaitset

Suvel on väga lihtne juukseid kahjustada olles pikalt kuuma ilmaga päikese käes ilma mütsi või mõne muu juuksekatteta. Et pakkuda juustele maksimaalset kaitset, soovitame kasutada spetsiaalset päikesekaitse spreid.

Soovitame Balmaini juustesse pihustatavat spreid

  1. Kasuta laiade piidega kammi

Peale pesu on juuksed väga õrnad ja nende märjana kammimine lõhub neid veelgi rohkem. Kui sul on aga vaja peale pesu juukseid kammida, siis kasuta laiade piidega kammi või kasuta sõrmi kammi asemel.

Soovitame Balmain kuldset taskukammi

  1. Regulaarne juukseotste lõikus

Parim viis katkistest juusteotstest lahti saada on neid regulaarselt lõigates. Otsi võiks lõigata iga 6-8 nädala tagant, et hoida neid tervetena.

Tutvu vabade aegadega ning broneeri aeg meie salongi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *