Kuulsuste soengusaladused paljastatud: kuidas saada punase vaiba vääriline soeng?

Kas olete kunagi mõelnud, et kuidas kuulsused suudavad alati punasel vaibal veatut soengut kanda? Tõde on see, et nende glamuursete soengute taga peituvad lihtsad saladused võivad aidata igaühel saavutada ka ise punase vaiba vääriline soeng. Selles blogipostituses sukeldume kuulsuste soengumaailma ja paljastame mõned eksklusiivsed nipid ja trikid, mida saate oma igapäevasesse juukserutiini lisada. Olge valmis säravaks muutuseks nende kuulsuste soengusaladuste abil!

Juuste ettevalmistamine

Enne stiliseerimisprotsessi alustamist on oluline luua tugev baas. Kuulsused tuginevad sageli professionaalsetele juuksuritele, kes teavad juuste ettevalmistamise tähtsust enne stiliseerimisvahendite kasutuselevõttu.

a) Sügavniisutavad hooldused: Regulaarsed sügavniisutavad hooldused võivad teie juuste tervisele ja särale imet teha. Otsige niisutavaid maske või hooldusi, mis toidavad ja taastavad niiskuse teie juustes. Soovitame Balmain Hair Enrich 5-nädala juukseid taastavat hooldust, mida saate lasta teha nii salongis kui ka teha ise kodus.

b) Föönitehnika: Salongilaadne föönisoeng lisab volüümi, siledust ja püsivust teie soengule. Õppige kasutama rullharja ja fööni õigesti professionaalse tulemuse saavutamiseks ka kodus.

Õigete toodete valimine

a) Peened juuksed: Valige kerget volüümi andvaid tooteid, mis lisavad volüümi ilma teie juukseid raskeks muutmata. Meie soovitus: Balmain Hair tekstuuri andev volüümisprey, mida on saadaval ka mini versioonis.

b) Paksud või kräsused juuksed: Proovige silendavaid seerumeid või kreeme, mis taltsutavad kahu säilitades samal ajal juuste loomuliku liikumise. Meie soovitus: Balmain Hair niisutav eliksiir argaaniaõliga, mida on saadaval ka mini versioonis.

c) Lokkis juuksed: Katsetage lokke esiletoovaid tooteid nagu vahud, geelid või kreemid, mis defineerivad lokke ning vähendavad kahu. Meie soovitus: Balmain Hair kerge koostisega lokikreem.

Punase vaiba vääriliste soengute tegemine

a) Vanakooli Hollywoodi lained: Ajatu Hollywoodi glamuuriga klassikalised lained ei lähe kunagi moest välja. Kasutage lokitange või rulle pehmete lainete loomiseks ning harjake neid õrnalt lahti ajatu ilme saavutamiseks.

b) Siledalt ülesse kammitud hobusesaba: Saate kergesti stiilse hobusesaba kui kammite oma juuksed sabasse kasutades naturaalsete harjastega juukseharja (Balmain Hair naturaalsetest metssea harjastest juuksehari) ning kasutades tugevasti peas hoidvat juuksekummi (Balmain Hair logoga juuksekumm). Lendlevate karvade paigal hoidmiseks kasutage lakki. Kui soovid juuksesabale pikkust ja volüümi juurde, siis proovi Balmain Hair Pony Tail, mida on saadavas mitmetes erinevates toonides ja mille kinnitamine juustesse võtab vaid 5 minutit.

c) Kuninglik palmiktiaara: Loo kuninglik palmiktiaara jagades oma juuksed keskelt pooleks ning punudes kummagi poole pea taha suunduvaks palmikuks. Kui kinnitada palmikud tagant klambriga, siis oledki saavutanud kuningliku tiaara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *