Milliseid juuksehooldustooteid sa tegelikult vajad?

Sa väärid vaid kvaliteetseid ja häid juuksehooldustooteid. Poes riiuli ees seistes võid avastada aga suure valiku tooteid, millest ühe välja valimine tundub pea võimatu. Milliseid juuksehooldustooteid valida ning mida sul üldse vaja läheb? 

Šampoon

Hea šampoon ja palsam on tooted, mis ei saa puududa kellegi dušširiiulilt. Vahel kiputakse valikut langetama ühe või teise kasuks, ent parima tulemuse saavutab nende koos kasutamisel. Mis on nende erinevuseks? Šampooni ülesandeks on peamiselt peanaha pesemine. Peanahale koguneb liigne rasu, tolm ja mustus ning šampoon aitab sellest kõigest lahti saada.

Meie e-poest leiab mitmeid erinevaid Balmain šampoone, kuid üheks meie lemmikuks on Balmain taaselustav šampoon.

Palsam

Palsami kasutamise järgselt on juuksed niisutatumad, säravamad ning seega ka kergemad hooldada. Kui šampooni kantakse üksnes peanahale, siis palsami võiks kanda pooltesse ehk kõrvadest allapoole jäävatesse rätikkuivadesse juustesse. Seejärel hoida seda vastavalt juhistele. 

Taaselustava šampooni juurde sobib ideaalselt ka Balmaini taaselustav juuksepalsam

Juukseseerum

Niisutatud ja terve peanahk on juuste tervise tagamiseks hädavajalik. Seepärast on soovitatav kasutada ka juukseseerumit, mis on taastava toimega, stimuleerib peanaha vereringet ja seeläbi ergutab juuksekasvu. Juukseseerum kantakse ühtlaselt niisketele või kuivadele juustele ning seda ei loputata! 

Peale juuste pesemist soovitame kasutada juukseid niisutavat seerumit puhta argaaniaõliga, mille eest su juuksed hiljem tänavad sind!

Muud tooted ja head harjumused

Lisaks šampoonile, palsamile ning seerumile võiks juuksehoolduskomplekti kuuluda ka juuksemaskid. Juuksemaskid toetavad juba olemasolevaid juukseid ning aitavad tagada juuste terve väljanägemise. Kõikide toodete kasutamise juures on soovitatav mitte unustada, et tulemused tagab nende regulaarne kasutamine. 

Balmain taaselustav juuksemask

Meie e-poest ning salongist leiad rikkaliku valiku juuksehooldustooteid! Aitame hea meelega valida välja sinu juuksetüübile sobivaimad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *